Medi Raty

W naszym gabinecie stomatologiczno-protetycznym mają Państwo możliwość płatności ratalnej

System MediRaty umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie leczenia mimo braku środków na pokrycie jego kosztów.
Koszty te mogą Państwo spłacić w niskooprocentowanych i bezpiecznych ratach. Dzięki współpracy naszego gabinetu Izodent z firmą Ratalnie .com mają Państwo szansę spełnienia marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu już dziś!

Co to jest system MediRaty ?

MediRaty to pierwszy w Polsce innowacyjny program finansowania płatnych usług medycznych  („pożyczka medyczna”)

Program ten jest skierowany wyłącznie do pacjentów branży medycznej, którzy potrzebują skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążenia budżetu domowego. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów stomatologicznych i medycznych, oraz bardzo dogodne warunki i niskie oprocentowanie systemu MediRaty sprawiają, że obecnie w Polsce korzysta z nich bardzo wielu pacjentów.

 

Do Państwa dyspozycji udostępniamy kalkulator, który umożliwia bezpłatne i bez zobowiązań sprawdzenie wysokości  rat.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani taką formą płatności za leczenie wystarczy skorzystać z poniższego elektronicznego systemu składania wniosków online. Oraz umówić się na bezpłatną konsultację w naszym gabinecie gdzie wykonamy dokładny kosztorys i plan leczenia.

Leczenie zębów na raty

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Warszawie gdzie wykonają Państwo profesjonalne zabiegi, leczenie dentystyczne, stomatologiczne, implanty, protetykę na raty! Izodent Warszawa, Targówek, Bródno. Dołącz już dziś do naszych zadowolonych pacjentów i ciesz się pięknym i zdrowym uśmiechem.