Profilaktyka

Piękny i zdrowy uśmiech dodaje urody, oraz również zwiększa pewność siebie i sprawia, że życie staje się bardziej pogodne. Zdrowe, ładne i proste zęby dają dużo więcej powodów do uśmiechu.  A przecież gdy się częściej uśmiechamy, odnosimy również więcej sukcesów. Jesteśmy lepiej odbierani przez otaczających nas ludzi. Łatwiej awansujemy, mamy również bardziej satysfakcjonujące życie towarzyskie. Wystarczy jedna prosta decyzja poprawy estetyki uśmiechu, by cieszyć się nie tylko z zdrowych i ładnych zębów, ale również z lepszego i bardziej pogodnego życia!

 

Odtworzenie naturalnego i estetycznego wyglądu Państwa zębów postrzegamy jako misję, która oprócz optymistycznego wpływu na wygląd, ma również niebagatelny wpływ na jakość Państwa życia. Nasz wspólny cel osiągamy, dzięki posiadaniu wieloletniego doświadczenia, wysokim umiejętnościom, oraz możliwości korzystania z najwyższej jakości specjalistycznego sprzętu stomatologicznego. W naszym gabinecie stomatologii Izodent podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie i podejmujemy się leczenia nawet bardzo trudnych przypadków, a usuwanie zębów jest u nas naprawdę ostatecznością.

 

Niezależnie od tego jak bardzo zęby są zniszczone przez próchnicę, efekty z poprawy ich wyglądu są zawsze pozytywnym zaskoczeniem dla naszych Pacjentów. Oferujemy nowoczesne uzupełnienia, które są dopasowane do naturalnego koloru zębów. Dzięki wykonaniu ich z światłoutwardzalnych materiałów uzyskuje się wypełnienia spełniające wszystkie wymogi estetyczne i funkcjonalne zębów.